Můj názor

Hodnocení 0.4

5. srpna 2011 v 17:00 | Domisssek

PS:Moc krásný blog i design..Jen k tomu designu mam takovou připomínku vím že jsi ho nedělala ty ale nelíbí se mi že ta stránka neni uchycená (ale to je jen detail =)

Hodnocení 0.4

22. července 2011 v 13:08 | Domisssek
Čauky..dneska je zase ošklivé počasí sice neprší ale nesvítí sluníčko =/ Už e těším až bude zase hezky...Udělala jsem hodnocení pro N a t h a l y ~ ,myslím že dopadlo dobře ale je škoda že tam nemá žádné záhlaví..Chystám se udělat popisek PlayList a dneska nebo zejtra udělám Design pro Lilly Lentilka*..

Hodnocení 0.3

18. července 2011 v 22:24 | Domisssek

http://edguytasiarenaissance.blog.cz/

Hodnocení 0.2

6. března 2011 v 18:54 | Domisssek

Hrozně tě obdivuju protože jsem nikdy nepoznala kluka kterej by měl rád Charmed..Máš moc krásný blog a jsem ráda že jsme Affs..<3

Hodnocení 0.1

1. března 2011 v 19:47 | Domisssek


Návštěvnost máš velmi malou ale až budeš mít blog déle určitě se to zlepší.

Můj názor na Domču

20. února 2010 v 0:11 | Avrilka

Takže já nemůžu posoudit jestly je namyšlená nebo dokonce hloupá a nechápu jak nikteré lidi to dokážou o ní tvrdit už mě docela štvou jak zakládají anti o domče nechápu jak je to vůbec může napadnout jediný co tim dokazujou je že závidí já bejt Domčou tak si z toho vůbec nedělám hlavu hlavní je že se tak nechová jak o ní všude píšou. Já osobně jí neznám ale na její blog sem chodila docela dlouho a na její nový web chodim pravidelně moc se mi líbí její styl a doufám že jí jednou poznám osobně. Domča je velmi populární a myslím že nejvíc jí proslavil blog.cz a potom taky její fotky a taky myslím že je za to taky vděčná její mamce protože sem se dozvěděla že je fotografka takže jí to zřejmě zařídila.Mam Domču moc ráda a tenhle blog bude převážně o ní myslím že si na nic nehraje a všichn z ní dělaj jak je hrozně namyšlená a že sebe dělá modelku a bůh ví co ještě vůbec tomu nevěřím a myslím že Domča je uplně jiná. Domče je 15 let a šest let závodně tancuje a má svůj tým roztleskávaček. Dám vám sem její web na který chodím a doufám že se vám bude líbit já tam chodím moc ráda.Tak to je asi všechno co o Domče vím a doufám že jsem to napsala zprávně a Domíí přeju ti ať zůstaneš napořád sama sebou a jdi stále zatim co od života chceš.

 
 

Reklama